Вчора, 25 березня, у Львові госпіталізували трьох осіб, які отруїлися чадним газом.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, пише – Дивись.info.
Як йдеться в повідомленні, о 15:04 годині, на вулиці Городоцькій, у власній квартирі отруїлася 23-річна дівчина. Постраждала госпіталізована в ОКЛ.
Також о 21:47 годині на вулиці Тобілевича, у квартирі отруїлися чадним газом двоє мешканців Городка, які винаймали квартиру.
Потерпілі госпіталізовані в ОКЛ. Причини події встановлюються.