Похований живцем: на Львівщині трагічно загинув 10-річний хлопчик

Опубліковано:
29 Березня, 2018 о 09:29
Похований живцем: на Львівщині трагічно загинув 10-річний хлопчик
Фото ілюстративне.

Страшна трагедія сталася вчора, 28 березня, близько восьмої години вечора в одному із сіл Радехівського району. Місцеві хлопчаки, бавлячись, копали криївку. Раптом на одного із дітей обвалився пласт ґрунту, пише – PRESS-Центр.

Читайте також



Страшна смерть: На Львівщині 34-річний чоловік на смерть замерз серед поля

Спочатку дітлахи намагалися витягнути товариша самотужки. Та коли зрозуміли, що не впораються, покликали на допомогу дорослих.

Проте вже було надто пізно – коли дитину витягнули з-під землі, 10-річний хлопчик вже був мертвий.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження, повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #дитина, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #смерть



Статті

Інтерв'ю
Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни
11:19, 10 Листопада, 2025

Від генераторів до оборонних технологій: інтерв’ю з Олексою Возняком про те, як міська ваучерна програма підтримує львівських підприємців під час війни

Блоги

ТОП новини Львівщини: