Відтепер у Львові контролюватимуть репертуар вуличних музикантів

30.03.2018 20:35   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Сьогодні, 30 березня, під час засідання виконавчого комітету затвердили Концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях міста Львова. Метою Концепції є створення комфортних умов взаємодії мешканців, виконавців вуличного мистецтва, гостей міста та захист населення і пам’яток архітектури історичного ареалу міста від негативного впливу надмірного рівня шуму, повідомила прес-служба Львівської міської ради, пише - Гал-інфо.

 

«Сьогодні ми затвердили Концепцію організації вуличного мистецтва у місті Львові. Це є перший такий крок такої довготривалої процедури, тому що ми затвердили цю концепцію, спираючись на ухвалу міської ради та чинне законодавство.

Читайте також

У Львові хочуть заборонити вуличним музикантам співати мовою країни-агресора

Відтак, ми зараз робимо перші кроки з організації вуличного мистецтва на території Львова. Ми визначили ареали, ми визначили з котрої години до котрої і яка музика має лунати, щоб не нанести шкоду на історичне середовище, щоби не порушувати спокій мешканців. А також, щоби гостям і туристам було комфортно тут перебувати.

Власне, до цього вуличні музиканти не подавали ніяких заявок до міської ради, а зараз ми прописали, що вони повинні подавати заявки через Центр надання адміністративних послуг, або в електронному вигляді залишати на сайті. В заявці музиканти повинні вказати репертуар та час, на яких інструментах хочуть грати, і вже тоді комісія буде розглядати кожну заявку. У разі позитивного рішення, вуличні музиканти зможуть виступати на вулиці, а у разі негативного – не можуть.

В нас дуже багато було скарг і громадян, і мешканців та й гостей міста, власне, на сам репертуар. Тому будуть в заявці подавати свій репертуар і члени конкурсної комісії, а також ми залучимо з різних середовищ людей, відповідно буде прийматися рішення. Звісно, що перевага буде надаватися українській музиці, класичній музиці, бо ми говоримо не лише про те, щоб на вулицях звучала музика, але це і є теж якась неформальна освіта для людей. Це, в принципі, наш зовнішній вигляд для людей, які сюди приїжджають.

Наступний крок - ми працюємо над проектом ухвали міської ради, де вже буде прописано деталізований дозвіл отримання на вуличне мистецтво.

Зважаючи на те, що зараз є такий високий туристичний сезон, вже всі вуличні музиканти вийшли на вулиці, то ми розпорядженням міського голови затвердимо склад конкурсної комісії і пропишемо графік засідань, який буде відбуватися не рідше, ніж 1 раз в 2 тижні, а то можливо навіть кожного тижня. Цей графік буде онлайн і кожен музикант буде бачити, подавши заявку, на яке число буде виноситися заявка для розгляду», - розповіла Наталія Бунда, директор департаменту розвитку.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews