Львівська міськрада сховає за парканом недекомунізований монумент (Відео)

11.04.2018 09:47   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

У ЛМР запевнили: «Для уникнення аварійності «Монумент слави» обгородять».

Читайте також

У Львові демонтують стелу Монументу Слави на вулиці Стрийській

Про це повідомили вчора, 10 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до рішення «Про вжиття заходів з усунення аварійності «Монумента бойової слави радянських збройних сил» на вулиці Стрийській». Відповідно до прийнятих змін Галицька районна адміністрація здійснить обгородження Монументу з метою уникнення аварійності», пише - Щоденний Львів.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «До раніше прийнятого рішення виконавчого комітету щодо усунення аварійності Монументу Слави вносимо технічну правку, щоб районна адміністрація могла замовити потужнішу огорожу, бо є певні конструктиви, які треба витримати при проведенні демонтажних та протиаварійних робіт. При обстеженні виявили, що деяка частина покриття, яка є, потребує більш несучих конструкцій в тому, щоб можна було проводити такі роботи».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews