Ліквідатори аварії на ЧАЕС отримають від міськради Львова 1,2 млн грн

12.04.2018 21:47   Джерело: LvNews
Опубліковано : Патрік Скеля

Кошти Львівська міська рада виділила з нагоди 32 річниці Чорнобильської катастрофи.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №135 від 10 квітня, пишуть - Варіанти.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету міста 1 273 500 грн грн для виплати одноразової матеріальної допомоги львів'янам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та ліквідаторам наслідків аварії.

«Надати з міського бюджету м. Львова одноразову матеріальну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 1-ї категорії та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї та 3-ї категорії – мешканцям, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики на загальну суму 1 273 500 грн», – йдеться у документі.

Зокрема, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-ї категорії і ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії отримають по 700 грн, а ліквідатори 3-ї категорії – по 500 грн.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з гуманітарних питань Галину Слічну.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews