Зловмисник у Львові викрав мобільник за 10 тисяч гривень

Опубліковано:
21 Квітня, 2018 о 12:30
Зловмисник у Львові викрав мобільник за 10 тисяч гривень
Фото з мережі Інтернет

До Шевченківського відділу поліції з заявою про крадіжку минулого дня звернувся 26-річний житель міста Жовква.

Читайте також



На Львівщині дев’ятикласник відібрав у 45-річного чоловіка телефон
На Львівщині телефонний шахрай обдурив пенсіонерку на 15 тисяч

Чоловік поінформував правоохоронцям, що близько 11.30 на вулиці Богдана Хмельницького у нього викрали мобільний телефон (вартість – близько десяти тис. грн), пише – .

За фактом відкрили кримінальне провадження: стаття 185 частина перша (Крадіжка) ККУ. Покарання за подібні дії – позбавлення волі до 3-х років.

Як встановлено правоохоронцями, до крадіжки причетний 24-річний житель Жовківського району. Речовий доказ поліцейськими у лиходія було вилучено. Головним управлінням Національної поліції у Львівській області поінформовано, що наразі триває – досудове розслідування. З’ясовуються безпосередньо причини й обставини цієї кримінальної пригоди.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #злодій, #львів, #львівські новини, #мобільний, #новини львівщини, #новини львова, #телефон



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: