Управління охорони здоров’я придбало медобладнання на 12,2 млн грн

12.05.2018 21:33   Джерело: Наші Гроші
Опубліковано : Патрік Скеля

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради підписало чотири договори на закупівлю медичного обладнання на понад 12,2 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть - Наші Гроші.

Читайте також

На програму "Доступні ліки" на Львівщині виділили 45 мільйонів
Статки охочих очолити Львівську психлікарню

В  усіх контрактах місцем поставки зазначена вул. Навроцького 23, де знаходиться 8-а міська клінічна лікарня. У трьох із чотирьох аукціонів перемогу здобуло ТОВ «Авідан». Загалом управління охорони здоров’я підписало з компанією контрактів на 9,4 млн грн.

Найдорожчим тендером виявилась закупівля двох апаратів для штучної вентиляції легенів моделі Hamilton-C1 та двох для анестезії марки Leon за 5,7 млн грн. Вартість кожної одиниці обладнання становить 997 тис. грн та 1,88 млн грн відповідно.

Також у фірми купили 4 комплекти операційних світильників моделі Aurinio вартістю від 200 до 877 тис. грн, разом майже 1,8 млн грн. А ще – 5 систем моніторингу стану пацієнта: три приліжкових монітори пацієнта моделі BSM-3652 за 296 тис. грн за одиницю та два BSM-6501K по 497 тис. грн, на що в сумі витратили понад 1,88 млн грн.

ТОВ «ТехМедКонтракт» за 2,9 млн грн передасть замовнику два електрохірургічні апарати з додатковим обладнанням (монітором, стійкою для лапараскопії, контейнерами, електродами і т.д.).

ТОВ «Авідан» зареєстровано у Києві, а її власником та директором є Павлюк Євгенія. За час існування фірма одержала держзамовлень на 124 млн грн, серед них понад 34 – у Львівській області.

Власником ТОВ «ТехМедКонтракт» є Юрій Пршедромирський, а директором Віктор Рум’янцев. З 2014 року фірма підписала контрактів на 53 млн грн, серед них два договори на 3,4 млн грн на Львівщині.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Наші Гроші