Вчора, 5 червня, в мережі з’явилось повідомлення про те, що у центрі Львова замість квітів на клумбі «посаджена картопля». Сьогодні картопляну клумбу вже перекопали та висадити на місці траву. Про це повідомляє гаряча лінія Львова, пише – Львівський портал.
Читайте також
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
«В РА Галицького району сьогодні повідомили Гарячу лінію міста, що картоплю на клумбі на площі Старий Ринок вже викопали. Замість неї буде рости травичка. В районі припускають, що висадили картоплю безхатченки», – йдеться у повідомленні.
