З Львівського бронетанкового заводу стягнуть 5 млн за поставку вживаних двигунів

08.06.2018 17:45   Джерело: Твоє місто
Опубліковано : Патрік Скеля

Директора бронетанкового заводу судять за махінації при ремонті танкових двигунів, внаслідок яких державі було завдано збитків на 28,5 млн грн, пише - Твоє місто.

Читайте також

Львівський бронетанковий завод заплатив за оренду Range Rover свого ж директора майже 700 тис. грн

Міністерство оборони України виграло позов до Львівського бронетанкового заводу на стягнення 5,17 мільйона гривень за поставлені вживані двигуни, які є предметом розслідування детективів НАБУ. Таке рішення ухвалив Господарський суд міста Києва кілька тижнів тому, повідомляє «Слово і Діло».

Відповідно до умов укладеного договору, бронетанковий завод мав поставити 40 нових двигунів, які повинні були мати відповідні сертифікати якості та відповідати конструкторській (технологічній) документації на її виготовлення. За порушення умов договору постачальник ніс відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 20% від вартості неякісної продукції.

Після приймання продукції та проведення перевірки двигунів на відповідність умов договору Міноборони виявило, що 38 двигунів були у вжитку й належать до другої категорії, що стало підставою для звернення з позовом і нарахування штрафних санкцій у розмірі понад 5 млн гривень.

Нагадаємо, НАБУ затримало осіб за махінації при ремонті танкових двигунів, внаслідок яких державі було завдано збитків на 28,5 млн грн. Директора заводу Романа Тимківа та його заступника затримали вранці 14 липня за кілька годин до візиту Президента України на львівський бронетанковий. Петро Порошенко заявив, що за затриманими вели спостереження два місяці. Наступного дня суд в Києві взяв усіх затриманих під варту з можливістю внесення застави. Для Тимківа ця сума склала два мільйони гривень. Згодом, за нього внесли заставу, і його відпустили.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Твоє місто