У Львові планують збудувати школу, кілька дитсадків та поліклініку

11.06.2018 13:42   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові тривають громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території (ДПТ) в районі вул. Стрийської, кільцевої дороги та проектованої вул. Вернадського.

Читайте також

Міськрада Львова узаконила самочинно збудоване житло в обмін на квартири

Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Відповідно до розробленого ДПТ, у районі передбачається будівництво дошкільних навчальних установ у кількості, що достатньо забезпечить усіх мешканців ЖК «Леопольтаун», ЖК «Новий» та ЖК «Квіти Львова» місцями. Також тут планується зведення школи на 825 учнів.

Окрім того, на території лікарняного комплексу на вул. Вернадського має з’явитися нова поліклініка на 950 відвідувань на добу. Також ДПТ передбачає розроблення проекту благоустрою парку Архангела Михаїла, завершення будівництва житлових кварталів з паркінгами, будівництво майбутньої вулиці з робочою назвою Проектована-4. На вул. Вернадського мають завершити будівництво пожежного депо. Реалізувати першу чергу ДПТ планують за 3-7 років.

Зазначимо, що заснування парку Архангела Михаїла буо передбачено ухвалою Львівської міської ради № 4060, що була прийнята 20 листопада 2014 року.

Громадські слухання триватимуть до 23 червня, пропозиції можна подавати до останнього дня слухань до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

18 червня в актовій залі загальноосвітньої середньої школи № 32 на вул. Я. Гашека, 13) о 18.00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo