На Львівщині оштрафували чоловіка, який відмовився їхати на військові збори

15.07.2018 23:34   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Жидачівський районний суд Львівської області оштрафував чоловіка, який відмовився їхати на навчальні збори. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Військовозобов'язаний перебував на військовому обліку в Жидачівському районному військовому комісаріаті Львівської області та військово-лікарською комісією був визнаний придатним до військової служби. 24 квітня 2018 року він отримав повістку про необхідність прибуття  2 травня 2018 року до Жидачівського районного військового комісаріату для відправки на навчальні збори. Однак, не маючи правових підстав на звільнення від проходження навчальних зборів, до військкомату не прибув.

На досудовому розслідуванні кримінального провадження між сторонами кримінального провадження прокурором Жидачівського відділу Стрийської місцевої прокуратури Львівської області та підозрюваним 5 червня 2018 року була підписана угоду про визнання винуватості у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.337 КК України. Підозрюваний повністю визнав свою винуватість та погодився на покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

25 червня 2018 р. Жидачівський  районний суд Львівської області затвердив укладену угоду та призначив покарання у виді штрафу 850 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo   1471