Прес-служба прокуратури Львівської області повідомляє, що у Пустомитівському районному суді Львівської області визнали винним суддю Миколаївського районного суду. Чоловік вчинив, за вироком суду, адміністративне порушення.
А саме, суддя купив авто Skoda Octavia A7 за 457 900 грн, але не повідомив про зміну в своєму майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції. А це рахується порушенням вимог фінансового контролю, пише – LV Область.Онлайн.
Перегляньте також:
- Переплатила за меблі і техніку 1,4 млн грн: на Львівщині судитимуть посадовицю ліцею
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
Суд виніс вирок за правопорушення – штраф на 1 700 грн.