На Львівщині оштрафували чоловіка, який відмовився їхати на військові збори

20.08.2018 09:28   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Стрийський міськрайонний суд Львівської області виніс рішення щодо мешканця Стрийщини, який відмовився їхати на військові збори.

Читайте також

Атовці у Львові провчили чергового хама-маршрутника

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

Як зазначається в матеріалах рішення, електромонтер санаторія «Моршинський» як рядовий запасу отримав 23 квітня 2018 року повістку на відправку 02.05.2018 р. на навчальні збори. Проте на вказану дату у райвійськкомат не прибув. Таким чином, обвинувачений вчинив кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 337 КК України - ухилення військовозобов'язаного від навчальних зборів.

12 липня 2018 року між прокурором Стрийської місцевої прокуратури та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості. Відповідно до угоди обвинувачений повністю визнав себе винним в пред'явленому обвинуваченні за ч. 2 ст. 337 КК України, в зв'язку з чим сторони домовились про призначення покарання за ч. 2 ст. 337 КК України у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

8 серпня Стрийський міськрайонний суд Львівської області затвердив укладену угоду про визнання винуватості та призначив узгоджене покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo