Мусульмани святкуватимуть у Львові Курбан Байрам

21.08.2018 22:32   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

популярне


23 серпня у парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться святкування Курбан Байрам.

Про це повідомили у вівторок, 21 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Початок події – о 16:00. Організатори – релігійна громада мусульман Львова», пише - Щоденний Львів.

Програма заходу:

16:30 – офіційне відкриття, історія свята, привітання організаторів та гостей свята.

17:00 – концертна програма.

18:00 – традиційні святкування та солодощі.

18:30 – конкурси, атракціони.

20:00 – закриття.

«Ід аль-адха, ід аль-кабір, ід аль курбан, курбан-байрам – свято жертвопринесення, одне з двох головних свят мусульман (друге – ід аль-фітр), яке починається після 70 днів закінчення посту урази (10-го числа місяця Зуль-хіджжа, що є 12-м місяцем мусульманського місячного календаря), в день закінчення Хаджу (паломництва до Мекки) та триває три-чотири дні. У ці дні в долині Міна біля Мекки паломники приносять в жертву тварин (курбан) у пам’ять про те, як за біблійним переказом пророк Авраам (у мусульман – Ібрагім), хотів принести в жертву Богу свого сина Ісаака (у мусульман – Ісмаїла)», – поінформувалитакож у в прес-службі Львівської міськради.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів