Львівська залізниця хоче найняти ревізорів, щоб ловити зайців в електричках. Для цього вони хочуть найняти 10 ревізорів, які будуть слідкувати за оплатою проїзду, пише – Львівська Хвиля.
З відповідним проханням вже звернулися до «Укрзалізниці», вказано у відповіді на інформаційний запит. За сім місяців «Львівська залізниця» вже зазнала майже 780 тисяч гривень збитків через безбілетників.
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік