Картини відомого львівського художника їхали на виставку у США, але зникли на пошті

Опубліковано:
15 Вересня, 2018 о 08:52
Картини відомого львівського художника їхали на виставку у США, але зникли на пошті
На фото: Сергій Гай. Джерело: ArtsLooker.

Відомий львівський художник Сергій Гай повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, що дві його картини, які мали бути виставлені у провідній галереї США, зникли в дорозі. У коментарі Гал-інфо художник розповів про загадкове зникнення його робіт.

Читайте також



У Львові з’явився новий мурал

 

Цьогоріч 24 липня художник зі Львова Сергій Гай відправив до Америки поштою EMS дві картини із зображенням вершників. Розмір картин – 170×130 cм. Варто додати, що EMS співпрацює з Укрпоштою.

Для того, щоб відправити роботи на виставку потрібно було отримати дозвіл від Міністерства культури України.

«Я працюю з американською галереєю в Атланті – це одна із десяти кращих галерей США. Там мала відбутись дуже серйозна подія – престижна виставка. На цьому заході я був єдиним художником з України. До виставки готували каталог і мої роботи мали бути включені до нього. Для мене це було важливо, адже це дуже престижно. Окрім того, цей прикрий випадок завдав ще й іміджевих втрат для країни», – розповів Сергій Гай.

Він додав, що такі цінні посилки супроводжуються трек-номером, а відтак рух об’єкта можна відстежити. Однак, 24 липня він отримав останні відомості щодо перебування картин. Востаннє їх відстежили у Борисполі. Після цього доля полотен – невідома.

Американська галерея повідомила художнику, що картини до них не надійшли.

Також на сьогодні є відповідь від пошти, яка заявила, що жодної нової інформації про те, куди ж подівся цінний вантаж, вони не мають.

«Згідно з інструкцією я місяць чекав на офіційну відповідь щодо моєї справи. Сьогодні, у телефонному режимі, після двох місяців безсонних ночей і марних сподівань, отримав відповідь, що нової інформації про картини немає», – написав Сергій Гай на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Художнику пропонують написати заяву на відшкодування та вдовольнитися мінімальною компенсацією. Сергій Гай переконаний, що така компенсація не покриє витрат на створення нових картин, моральних збитків та й мистецької вартості самих робіт.

«Минуло вже два місяці. Вражає байдужість, адже ніхто навіть не робить спроб знайти картини. Я сподіваюсь, що це не крадіжка, але напевно я нічого не можу стверджувати», – сказав Сергій Гай.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #картина, #львів, #львівські новини, #мистецтво, #новини львівщини, #новини львова, #сергій гай, #худодник



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: