На Львівщині заможний хлопець купив будинок багатодітній сім'ї

30.09.2018 14:32   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Добродій купив будинок сім’ї з дів'ятьма дітьми на Золочівщині.

Читайте також

Діти yчасників АТО отримали в подарунок тисячі солодких ведмежат «Барні»

Історію про вчинок такого добродія написала у Facebook секретар Куровицької сільської ради Ірина Бундза, пише - Status Quo.

Вона розповіла, що якось в кінці робочого тижня (була п’ятниця) зайшов у сільську раду молодий чоловік, Сергій, і запропонував купити багатодітній родині Марії будинок.

«Я була дуже здивована, тому що все це виглядало якось незвичайно, а навіть НАДзвичайно. Важко було у це повірити» - Ірина Бундза.

Вони домовилися, що в понеділок, близько обіду, Сергію покажуть кілька варіантів будинків, які продаються. У понеділок вій дійсно приїхав та разом з мамою великого сімейства та секретарем сільради поїхав оглядати майбутню покупку. Варіантів подивились декілька, але жоден йому не сподобався. Будинки були занедбані і потребували ремонту. Марія згадала про ще один великий, гарний будинок, проте вартість його була вдвічі вищою від попередніх – 22 тисячі доларів. На цьому вони розпрощалися.

Та через двадцять хвилин Ірині Бундзі передзвонила багатодітна мати і з сльозами радості повідомила, що Сергій вибрав все таки цей гарний, просторий будинок для неї і її дітей.

«На моє питання, чому він це робить відповів просто: «А чому б ні, якщо я можу це зробити?». Без самозакоханості, без всякої гордині, без самолюбства, врешті-решт без «понтів».

В сім'ї виховується дев'ять дітей, всі дівчата. Мати – Марія Ракус – рано стала вдовою. Другий чоловік – залишив її. Соціальні служби допомогли знайти у селі на Золочівщині закинуту хату, в якій не було вікон та дверей. Проте жінка не віддала дітей в інтернат, а продовжувала опікуватися ними та ще й волонтерити. Про героїчну мати в газеті прочитав молодий хлопець Сергій з сусіднього села. Його батьки – переселенці із Польщі, лемки. Він купив будинок, а також сплатив податки та послуги нотаріуса. Тож сьогодні Марія і її діти - власники будинку.

Інформацію про благочинність добродія підтвердив «Золочів.нет» голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo