Богдан Оксентюк виборов друге місце в індивідуальному запливі на 50 метрів вільним стилем на міжнародних змаганнях «Invictus Games» у Сіднеї, пише – Щоденний Львів.
Про це повідомили в середу, 24 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Окрім Богдана Оксентюка, цьогоріч львівську область на змаганнях представляє ветеран АТО Сергій Шимчак. «Ігри нескорених» – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році».
Перегляньте також:
- Ліцензоване кодування від алкогольної залежності у Львові: ціна без прихованих доплат
- Львівська міськрада знову програла суд з власниками “Язикатої тещі” біля Гарнізонного храму
«У цих змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.