На Львівщині працівницю центру зайнятості судили за шахрайство

07.11.2018 11:31   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

На Львівщині працівниця центра зайнятості допомагала підприємцям незаконно отримувати матеріальну допомогу, яку надають малозабезпеченим сім'ям.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише - Status Quo.

29 жовтня 2018 року Сколівський районний суд Львівської області виніс рішення щодо працівниці місцевого райцентру зайнятості, яка протягом кількох років видавала незаконні довідки для отримання грошової допомоги. Жінку засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки, проте звільнено від відбування покарання на такий саме термін.

Обвинувачена працювала у Сколівському районному центрі у відділу взаємодії з працедавцями. Маючи доступ до свідоцтв про реєстрацію фізичних осіб-підприємців, у період з 2013 по 2016 роки вона склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи, котрі надають право на отримання соціальної допомоги малозабезпеченій сім'ї близько 40 особам на загальну суму 859 095,47 грн., що завдало шкоди державному бюджету України на згадану суму.

При визначенні міри покарання суд врахував, що жінка позитивно характеризується за зареєстрованим місцем проживання - у с. Тухля Сколівського району Львівської області,  незадовільний стан здоров'я її обвинуваченої, а також те, що на утриманні у сім'ї обвинуваченої перебувають непрацездатна донька та матір обвинуваченої. Крім того, довідкою Управління СЗН Сколівської РДА Львівської області від 26.10.2018 року за вих. № 1513 підтверджено відшкодування особами, які безпосередньо отримували державну соціальну допомогу, станом на 01.10.2018 року збитки у розмірі 541 858,73 грн., тобто близько двох третин із заподіяної державі шкоди. Решта сум збитків продовжується стягуватися у порядку примусового виконання судових рішень у кримінальних справах.

Тому Сколівський районний суд Львівської області, засудивши обвинувачену за сукупністю злочинів (за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 190 та ч. 3 ст. 358 КК України) до позбавлення волі строком на 3 роки, звільнив від його відбування на такий саме термін з випробуванням, якщо вона протягом 2 років іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення. Окрім того, жінка має сплатити на користь держави 2902 грн. 68 коп. витрат на залучення експерта при проведенні судових почеркознавчих експертиз.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo
Загрузка...