Померла відома львівська письменниця та науковець

14.11.2018 19:20   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

14 листопада померла львівська письменниця, художниця та науковець Оля Коссак, творчий псевдонім якої – Ева Гата. 

Про це у себе на Facebook повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, пише - Status Quo з посиланням на ZIK

«Важко прийняти і неможливо погодитися. Сьогодні вночі відійшла від нас Ева Гата, весела, оптимістична, розумна, талановита Оля Коссак. Прекрасна людина, чуйна товаришка, яка для кожного з нас знаходила правильні слова підтримки, чудова дружина, дбайлива мама і бабуся, талановитий викладач. Оля так поспішала жити! Останнє десятиліття її таланти вибухнули – писала запоєм книжки, малювала полотна, ткала. Планувала зайнятися гончарством…Нам буде сумно без Тебе, наша дорога подруго. Світ збідніє без Тебе. Маю від Тебе всі Твої книжки і останню, яку планували презентувати разом. Маю Твої останні виткані подушки, які будуть теплим спомином про Тебе, таку чудову! Спи спокійно в Божих обіймах».

Ірина Ключковська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo