У Львові зареєстрували петицію щодо недопущення підвищення ціни на проїзд

15.11.2018 09:38   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові зареєстрували в середу, 14 листопада, петицію щодо недопущення підвищення ціни на проїзд щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті без суттєвого покращення якості та графіку обслуговування маршрутів, а також введення електронного квитка, пише - Щоденний Львів.

У засобах масової інформації почали поширювати новину про можливе підняття ціни на проїзд у громадському маршрутному транспорті міста до дев’яти гривень. Зі слів керівника Асоціації перевізників, економічно виправданий тариф – дев’ять гривень 20 копійое.

Перевізники вимагають, щоб Львівська міська рада переглянула тарифи до 1 грудня. Інакше вони або скоротять маршрути, або обмежать графік до 20.00.

Відтак, у Львові зареєстрували петицію щодо недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському громадському транспорті без обґрунтування тарифу перевезень, покращення якості та графіку обслуговування маршрутів, а також введення електронного квитка.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів   585
Загрузка...