У Львові з першого січня подорожчає опалення для населення

Ціна на опалення для бюджетних установ навпаки – зменшиться.

14.12.2018 23:16   Джерело: Твоє місто
Опубліковано : Патрік Скеля

З першого січня для львів’ян подорожчає опалення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила очільниця Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Оксана Кривенко, пише - Твоє місто.

Рішення про підняття ціни на опалення прийняли для 18 ліцензіатів з 26-ти. Серед них також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та ЛКП «Львівтеплоенерго». Питання про підняття тарифів розглядалося з ініціативи самих підприємств. Також Оксана Кривенко повідомила, що відсоток зростання тарифів не перевищать відсоток зростання вартості газу – 23,5%.

Відтак, вартість опалення для населення становитиме 1338,58 грн за 1 гКал для споживачів ЛКП «Львівтеплоенерго» і 1318,08 грн за 1 гКал – для ЛКП «Залізничтеплоенерго». Це на 17% і 19% відповідно більше, ніж теперішня ціна.

Ціни на опалення для бюджетних установ навпаки зменшаться до 22%. Тому з першого січня для бюджетних установ, які є користувачами ЛКП «Львівтеплоенерго» ціна становитиме 1424,02 грн за 1 гКал, для ЛКП «Залізничтеплоенерго» – 1343,58 грн за 1 гКал.   

Інші споживачі ЛКП «Львівтеплоенерго» платитимуть 1372,38 грн за 1 гКал, а ЛКП«Заліничтеплоенерго» – 1343,58 грн за 1 гКал.  

Вартість електричної енергії для населення залишиться незмінною. Також не зміниться платіжка соціально-вразливих споживачів.

За планом НКРЕ, тарифи мають набути чинності з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Львові відновили 7 листопада. 

Андрій Костюк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Твоє місто