У Львові створили ландшафтний заказник Білогорща

17.02.2019 10:30   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

На останній сесії міської Львівської міської ради депутати підтримали надання згоди на створення об’єкта природно-заповідного фонду – ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща».

Читайте також

ЮНЕСКО берегтиме заповідник «Розточчя»
Заповідник Розточчя – останнє у світі місце, де можна побачити поєднання унікального природного лісу

Площа заказника – 58,8 га. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Заказник створено з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на виконання електронної петиції «Про необхідність створення ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща».

За словами голови комісії екології та природокористування Львівської міської ради Ірини Оршак, ініціатором створення заказника у 2016 році стала місцева активістка Наталя Кузьма, яка звернулася до комісії. Пізніше була створена електронна петиція, яку підтримав депутатський корпус. А далі тривав процес створення дорожньої карти та її реалізації. Зокрема, це стосувалось погодження території з суміжними сільськими радами, які є навколо заказника.

«І нарешті у 2019 році був підготовлений проект ухвали про створення заказника Білогорща. На цій території є унікальна флора і фауна, яка віднесена до Червоної книги України, тому важливо цей об’єкт зберегти, надати йому значимість природозаповідного фонду, заказника місцевого значення, оберігати цю природу і передати наступним поколінням».         

Відповідно до ухвали департамент містобудування має клопотати перед Львівською обласною радою про оголошення об’єкта природо-заповідного фонду – ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo