У Львові розпочав роботу банк крові для тварин

25.03.2019 08:35   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

Розпочав роботу перший у Західній Україні банк крові для тварин.

Перші донори поділилися своєю кров'ю для хворих тварин. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Перший у Львові та Західній Україні банк крові, що дасть змогу рятувати ще більше безпритульних та домашніх собак, розпочав свою роботу. Проект-мрія, про збір коштів на реалізацію якого ЛКП «Лев» оголосило 2018 року, став реальністю завдяки зусиллям та коштам самого підприємства, допомозі партнерів та численних благодійників. Уже зараз «Лев» запустив у роботу банк крові та навіть залучив перших донорів, їхню кров можна буде використати уже найближчим часом для вливання хворим чи травмованим тваринам.

Вливання крові при травмах або різноманітних захворюваннях потребує чимало тварин. Проте у Львові, як стверджують ветеринари, досі не було можливостей забезпечити цей процес. Часто життя тварин залежить саме від цієї процедури. Тож головна місія банку крові, що нарешті з’явився у Львові, це порятунок життів чотирилапих друзів.

На сьогодні для реалізації проекту вже закуплено обладнання на 275 тис. грн, проте, збір коштів триває — підприємство ще має оплатити постачальникам 92 тис. грн.

За словами директорки ЛКП «Лев» Оксани Кошак, в країні був лише один банк крові для тварин — у Києві. Наразі з'явився перший в Західній Україні. Переливання крові безпритульним тваринам виконуватиметься за кошт ЛКП, для домашніх переливання крові буде коштувати для господаря 2100 гривень.

«Ми думаємо, що не буде проблеми в донорах, бо люди активно відкликаються зі збором цих коштів. База донорів — це клопіткий процес», — зазначила директор ЛКП «Лев».

Донорами крові можуть стати здорові вакциновані собаки масою не менше 25 кг, це безкоштовна послуга для господарів цих тварин.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo
Загрузка...