У Львові затримали чоловіка, який поранив дружину

Опубліковано:
30 Березня, 2019 о 21:26
У Львові затримали чоловіка, який поранив дружину
Фото: 20minut.ua.

27 березня в Залізничний відділ поліції надійшло повідомлення від медиків, що до них доставлена 59-річна місцева мешканка з колото-різаними ранами грудної клітки, пише – Щоденний Львів.

Про це повідомили в четвер, 28 березня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Як з’ясували правоохоронці, до заподіяння тілесних ушкоджень причетний чоловік потерпілої, 56-річний житель Львова. Між подружжям виник конфлікт під час якого зловмисник завдав потерпілій шість ударів ножем. Зловмисник затриманий».



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #поранення, #поранив



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: