На Львівщині молодик зарізав пенсіонера та пішов спати

Опубліковано:
31 Березня, 2019 о 21:21
На Львівщині молодик зарізав пенсіонера та пішов спати
Фото з мережі Інтернет

Органами прокуратури області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Читайте також



На Львівщині 42-річна жінка зарізала співмешканця

Подія сталась у Винниках, в будинку убитого, пише – Магнолія-ТВ.

Встановлено, що 29-річний зловмисник, під час раптово конфлікту із 65-річним пенсіонером, завдав йому численні удари садовими ножицями у груди та шию, від який потерпілий помер.

Після скоєного правопорушник напідпитку пішов на горище будинку, де заснув, а згодом був виявлений правоохоронцями.

Вказану особу затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру.

Крім цього, за клопотанням сторони обвинувачення, фігуранту обрано найсуворішу міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, призначено низку судових експертиз, проводяться необхідні слідчі дії.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Львівської області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #поножовщина, #різанина



Статті

Інтерв'ю
Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим
15:18, 10 Квітня, 2025

Архіви — контраргумент проти пропаганди. Інтерв’ю з головою Держархіву Хромовим

Блоги

ТОП новини Львівщини: