Поліція розшукала неповнолітню дівчину, яка зникла у Львові по дорозі додому

Опубліковано:
12 Квітня, 2019 о 11:26
Поліція розшукала неповнолітню дівчину, яка зникла у Львові по дорозі додому
Фото з мережі Інтернет

У четвер, 11 квітня, близько 13:00 працівники поліції розшукали зниклу 16-річну Софію Ящишин у Хмельницькій області.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції Львівщини, пише – Твоє місто.



Дівчина здорова та неушкоджена, зараз її везуть на Львівщину. За інформацією правоохоронців, до пошуків залучили оперативників карного розшуку, працівників ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції Львівщини та громадськість. Орієнтування про дівчину розіслали правоохоронцям у сусідні області.

Нагадаємо, Софія Ящишин зникла у середу, 10 квітня. Дівчина з подругами поверталася після коледжу додому з Рудного у автобусі №28. Близько 14:00 її подруги вийшли біля привокзального ринку, а дівчина далі поїхала сама, втім додому так і не доїхала. Її телефон був вимкнений.

 
 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #пошуки, #розшук



Статті

Інтерв'ю
“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації
09:24, 25 Серпня, 2025

“Хочу, щоб Росія просто зникла”: інтерв’ю з 20-річною Вікторією, яка виїхала з російської окупації

Блоги

ТОП новини Львівщини: