У ніч з 8 на 9 травня у Львові, в мікрорайоні Рясне влаштували вуличні гонки.
Як повідомив у соцмережах мешканець мікрорайону Юрій Добуш, гонки відбувалися на трасі державного значення, пише – 032.ua.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
За інформацією прес-служби патрульної поліції, на гонки прийшло подивитись близько 300 людей, віком до 30 років – усі місцеві мешканці.
Правоохоронці сповістили через гучномовці, аби захід припинили та впродовж 10 хвилин учасники події роз’їхалися.
Наразі поліцейські встановлюють організаторів гонок.