Львівська залізниця майже вдвічі підвищила вартість проїзду в електричках.
Про це повідомляє – Status Quo з посиланям на Depo.Львів.
Перегляньте також:
- На Львівщині п’яний 19-річний мотоцикліст потрапив у ДТП з BMW X5: травмовано двох людей
- На Яворівщині затримали іноземця, який спричинив ДТП з п’ятьма потерпілими
Львівська залізниця з 18 травня 2019 року майже вдвічі підвищила вартість проїзду в електричках. Наприклад, відтепер квиток зі Львова в Миколаїв коштує 25 гривень. Львів-Стрий – 35 гривень, Львів-Дрогобич – 45 гривень, Львів-Стебник – 45 гривень (було 25 гривень), Львів-Трускавець – 50 гривень, Львів-Турка – 60 гривень.