У Львові оштрафували депутата обласної ради

30.05.2019 16:33   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Галицький районний суд Львова визнав депутата обласної ради винним за порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Прокуратурою Львівської області забезпечена участь прокурора у розгляді судом адміністративного протоколу, скерованого до суду стосовно депутата VII скликання Львівської обласної ради», пише - Щоденний Львів.

«Відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» та примітки до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, депутат обласної ради є суб’єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Проте, порушуючи вимоги частини 1 статті 45 цього Закону, депутат несвоєчасно без поважних причин подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік», – поінформували також у прокуратурі.

«Таким чином, депутат обласної ради вчинив адміністративне правопорушення пов’язане із корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Відтак, за результатом судового розгляду, Галицький районний суд Львова визнав посадовця винним та застосував стягнення у вигляді штрафу. Рішення набрало законної сили», – повідомили також у прокуратурі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів