Стало відомо, чи потрібно львівським школярам платити за проїзд влітку

З початком канікул львівські школярі сплачуватимуть повну вартість проїзду у маршрутках.

31.05.2019 21:40   Джерело: Четверта Студія
Опубліковано : Патрік Скеля

На час літніх канікул учні шкіл у повному обсязі оплачують за проїзд в маршрутках, право пільгового проїзду залишається за дітьми з багатодітних сімей, пише - Четверта Студія.

Читайте також

Зросла вартість проїзду в приміських та міжміських маршрутках

У львівських школах закінчується навчальний рік. Згідно з чинною ухвалою сесії Львівської міської ради, на час літніх канікул для учнів шкіл призупиняється право пільгового (безкоштовного) проїзду в автобусних маршрутах загального користування. Тобто під час літніх канікул учні в повному обсязі оплачують за проїзд у маршрутках. Однак право пільгового проїзду залишається за дітьми з багатодітних сімей. Водночас, як нагадують в управлінні транспорту ЛМР, право пільгового проїзду для учнів упродовж цілого року діє в електротранспорті Львова.

«Відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, учні шкіл мають право пільгового (безкоштовного) проїзду на автобусних маршрутах загального користування під час начального періоду, за винятком літніх канікул. Під час літніх канікул учні повинні в повному обсязі оплачувати за проїзд», – нагадав в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

За його словами, право пільгового проїзду для учнів протягом цілого року діє в електротранспорті м. Львова. Також право пільгового проїзду в усьому громадському транспорті мають діти з багатодітних сімей.

Нагадаємо, ухвала ЛМР «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку», надає дітям шкільного віку право на пільговий — безкоштовний проїзд у автобусних маршрутах загального користування, за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Таке право учні мають протягом навчального року, за винятком періоду літніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах. У електротранспорті м. Львова учні мають право на безкоштовний проїзд упродовж цілого року.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Четверта Студія