У Львові батьки нагодували дітей отруйними грибами

09.06.2019 19:26   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Львові сім’я – батьки та двоє синів 10 та 16 років потрапила до реанімації після того, як скуштували отруйні гриби.

Читайте також

У Львові батьки нагодували дітей отруйними грибами
У львівській лікарні від отруєння блідою поганкою померли двоє людей
16-річна мешканка Турківщини отруїлася грибами

Про це повідомляє Держпродспоживслужи у Львівській області, пише - Status Quo.

Отруєння грибами на Львівщині продовжуються. За 12 днів жовтня в області зареєстровані 6 випадків отруєнь грибами, постраждало 15 осіб, в т.ч. 3 дітей. Серед потерпілих 3 осіб померли. Випадки отруєнь грибами зареєстровані у Радехівському, Жидачівському, Буському, Пустомитівському  та Самбірському районах та у м. Львові.

  • Так, у Самбірському районі жінка звернулась на ФАП за медичною допомогою, але відмовилась від госпіталізації. На другий день вона була доставлена швидкою медичною допомогою в Самбірську ЦРЛ у важкому стані, однак її врятувати не вдалось.
  • У Радехівському районі трапились два випадки отруєнь грибами, постраждало 6 осіб, в т.ч. підліток 15 років. Хворі спочатку були госпіталізовані в реанімаційне та терапевтичне відділення Радехівської ЦРЛ у важкому стані (підліток) та в стані середньої важкості. Упродовж 6-9 жовтня переведені в реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Хлопчик знаходиться на лікуванні в Західноукраїнському  спеціалізованому дитячому медичному центрі. Стан трьох потерпілих важкий. Один з них, 73-річний чоловік помер.
  • У Жидачівському районі зареєстрований випадок отруєння грибами 59-річної мешканки Закарпатської області, яка померла. Вона звернулась за медичною допомогою в Жидачівську ЦРЛ, а потім була переведена до реанімації Львівської обласної клінічної лікарні  у важкому стані, однак врятувати її не вдалось.
  • У м. Львові грибами отруїлася сім’я з 4 чоловік (батьки та двоє синів 10 та 16 років). Батьки перебувають на стаціонарному лікуванні у Львівській обласні клінічній лікарні, а діти в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.
  • У Буському районі отруїлися мати і син, вони знаходяться на лікуванні в Львівській обласній клінічній лікарні.
  • У Пустомитівському районі на лікуванні в реанімаційному відділенні Пустомитівської ЦРЛ перебуває чоловік.

Таким чином, з початку грибного сезону протягом вересня та за 12 днів жовтня в області зареєстровані 11 випадків отруєнь грибами, постраждало 22 осіб, в т.ч. 4 дітей. З числа потерпілих 4 особи померли.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo