Поїзд «Львів-Ковель» тимчасово не курсуватиме

Опубліковано:
28 Червня, 2019 о 08:30
Поїзд «Львів-Ковель» тимчасово не курсуватиме
Фото: 4studio.com.ua.

«Львівська залізниця» попередила про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів.

У прес-службі «Львівської залізниці» повідомили в четвер, 27 червня: «У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Володимир Волинський-Іваничі та на станціях «Підзамче» і «Борщовичі» зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, які курсують у цих напрямках, пише – Щоденний Львів.



«1 та 3 липня цього року не курсуватиме поїзд №6072 «Львів-Ковель», а 2 та 4 липня –поїзд №6071 «Ковель-Львів», – поінформували також на «Львівській залізниці».

«1 липня поїзд №6095 «Здолбунів-Львів» курсуватиме лише до станції «Підзамче», а зворотно – за розкладом поїзда №6096 «Львів-Здолбунів», який вирушатиме зі станції Підзамче о 18:14», – розповіли також на «Львівській залізниці».

«2 липня поїзд №6055 «Сокаль-Львів» курсуватиме до станції «Підзамче». А далі до станції Стоянів-за розкладом поїзда №6052», – повідомили також на «Львівській залізниці».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #графік руху, #ковель, #львів, #львівські новини, #новини львівщини, #новини львова, #поїзд, #потяг, #розклад руху



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: