Після представлення в університеті голови Львівської ОДА президент Володимир Зеленський пішки прогулявся центром Львова, подивився на Львівську Ратушу, оглянув каплицю Боїмів, пише – Leopolis.news.

Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії

Потім Володимир Зеленський разом з новим головою ЛОДА Маркіяном Мальським та міським головою Львова Андрієм Садовим попили кави у кав’ярні біля римо-католицької катедри.


Під час прогулянки президент Володимир Зеленський спілкувався з львів’янами.

