Патрульні оштрафували 10 тисяч людей через пасок безпеки чи мотошолом, пише – Четверта Студія.
Читайте також
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Усі порушники ігнорували засоби захисту і їздили без них. Поліцейські нагадують, якщо ви не пристібаєтеся в авто або їздите на мотоциклі без шолома, у вас більше шансів загинути в разі аварії.
Далі речниця патрульних поліцейських Катерина Рибій.
Велосипедистам теж нагадують про безпеку, вдягайте шолом, наколінники та налокітники. Це може врятувати ваше життя.