У Бориславі планують заборонити продавати пиво вночі

29.07.2019 16:40   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У Бориславі пропонують заборонити продавати алкоголь вночі, в тому числі пиво. 

Про це повідомляє Бориславська міська рада, пише - Status Quo.

Бориславська міська рада розробила проект рішення «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) в нічний час на території м. Борислава».

Проект розроблено відділом економіки та торгівлі Бориславської міської ради. Метою такого рішення є збереження та зміцнення здоров’я населення, захист від негативних наслідків споживання алкоголю, додержання тиші у місті, а також зниження рівня злочинності, повідомляють у міській раді.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у розділі «Економіка, фінанси та розвиток» -> «Регуляторна політика» -> «Оприлюднення проектів регуляторних актів» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo