На Львівщині батьку-тирану тимчасово заборонили спілкуватися з донькою

29.07.2019 22:39   Джерело: 032.ua
Опубліковано : Патрік Скеля

У червні 2019 року Мостиський районний суд Львівщини на три місяці заборонив чоловікові наближатися до свого помешкання, а також дружини з неповнолітньою донькою, через постійне психологічне та фізичне домашнє насильство.

 Про це повідомляє 032.ua

Як йдеться у матеріалах судової справи, дружина з донькою уже багато років потерпає він насильства зі сторони чоловіка, який зловживає алкоголем, та, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, поводить себе агресивно, влаштовує за місцем їх спільного проживання скандали, ображає та принижує свою сім'ю, погрожує розправою та застосовував фізичне насильство до жінки у присутності дитини. Потерпіла розповіла, що така поведінка чоловіка призвела до розпаду сім'ї, з вересня 2018 року вони не ведуть спільного господарства, між ними відсутня взаємоповага та порозуміння, дійшло до розлучення.

Упродовж квітня 2019 року жінка чотири рази зверталася у поліцію із заявами про притягнення чоловіка до відповідальності за вчинення домашнього насильства: серед іншого чоловік також викрадав її особисті кошти, кидався ножем, ломом та іншими предметами, душив її і припинив це тільки тоді, коли втрутилася дитина. Через алкогольну залежність, агресивність та протиправну поведінку чоловіка, потерпіла та її донька після чергових конфліктів не можуть повернутися додому, бо відчувають небезпеку для свого життя і здоров`я.

Адвокат обвинуваченого заперечив усі доводи з тих підстав, що відсутні докази притягнення його до адміністративної чи до кримінальної відповідальності за фактами вчинення нібито ним домашнього насильства щодо дружини.

Суд частково задовольнив позов та постановив видати обмежувальний припис, яким забороняється чоловікові перебувати у спільному будинку з дружиною та донькою та наближатися до нього на 300 метрів упродовж трьох місяців.

Довідково: Юстиціари наголошують, що дитиною, яка постраждала від домашнього насильства є особа до 18 років, що  зазнала домашнього насильства у будь-якій формі або стала свідком (очевидцем) такого насильства, яке може мати різні форми (фізичну, економічну, психологічну). Згадане судове рішення є прецедентом реагування на потреби постраждалої особи та невідворотності покарання для кривдника, а також запобігання новим інцидентам домашнього насильства.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: 032.ua