Ведуча «підколола» своїх дописувачів, запропонувавши їм обговорити природу на фото, де вона оголила сідниці, пише – Корреспондент.
Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала дописувачів пікантним фото в купальнику. Знімок зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram з іронічним коментарем.
Перегляньте також:
- СБУ затримала агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному і втекти до Львова
- Російський обстріл Львова: шестеро поранених, пожежі на промислових об’єктах (фото)
На знімку Нікітюк позує в зеленому бікіні зі зміїним принтом. Ведуча стоїть впівоберта, дивлячись в камеру. Зірка стоїть в басейні і рівень води досягає саме її оголених сідниць.
Нікітюк залишила іронічний коментар до знімка, запропонувавши дописувачам обговорити природу на фото.
Але користувачі коментують все-таки сідниці зірки. Деякі навіть звинувачують Нікітюк в тому, що вона «втрачає індивідуальність і стає як всі», а інші навіть в «деградації».