У ЦНАПах Львова запровадили нові послуги

12.08.2019 16:35   Джерело: Status Quo
Опубліковано : Патрік Скеля

У ЦНАПах Львова запровадили три комплексні послуги: «Новонароджений малюк», «Зміна прізвища», «У зв’язку зі смертю». 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише - Status Quo.

Відтепер отримати необхідні послуги містяни можуть ще простіше. Аби мінімізувати кількість процедурних дій, що необхідні для отримання адміністративних послуг, для львів’ян запровадили три комплексні послуги, сформовані за життєвими обставинами. А це: «Новонароджений малюк», «Зміна прізвища» та «У зв’язку зі смертю». Ці послуги доступні у Центрах надання адміністративних послуг Львова відсьогодні.

«Скажімо, при народженні дитини батьки мають змогу звернутися до ЦНАП Львова для державної реєстрації народження і, при отриманні свідоцтва про народження, — одразу ж подати документи для реєстрації місця проживання новонародженого, отримання державної допомоги при народженні дитини, встановлення статусу, видачі посвідчень багатодітної сім'ї та призначення допомоги. Такий сервіс дозволить зменшити кількість візитів громадянина до різних структур із восьми до трьох», — пояснили в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Як акцентують в департаменті адміністративних послуг, саме комплексне надання адміністративних послуг у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань, є у пріоритеті роботи ЦНАП м. Львова. Тому незабаром доступними стануть ще більше комплексних послуг.

Цей сервіс доступний у ЦНАП м. Львова та його територіальних підрозділах за адресами: пл. Ринок, 1, (бічний вхід), вул. К. Левицького, 67, пр. Червоної Калини, 72А, вул. І. Виговського, 32, вул. М. Хвильового, 14А, вул. Ген. Чупринки, 85, вул. Шевченка, 374, а також за телефоном інформаційної довідки ЦНАП — 297−57−95.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Status Quo
Загрузка...