На ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» (Львівська обл.) обговорено безпечні методи консервації рудника №2, пише – Status Quo.
Про це розповіли у Головному управлінні Держпраці у Львівській області. Безпечні методи консервації обговорили під час наради з керівництвом «Полімінерала».
Перегляньте також:
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
- На Львівщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: попередження діятиме до 30 червня
Під час зустрічі обговорили заходи, яких слід вжити з метою забезпечення безпеки людей та збереження будівель, споруд, інших об’єктів, що перебувають в зоні шкідливого впливу копальні.