Жінку, яка незаконно вирощувала снотворний мак, засудили

Опубліковано:
4 Вересня, 2019 о 19:30
Жінку, яка незаконно вирощувала снотворний мак, засудили
Фото з мережі Інтернет

За процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури, 16.08.2019 Дрогобицьким міськрайонним судом затверджено угоду про визнання винуватості стосовно 77-річної мешканки району, яка обвинувачувалась у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.310 КК України (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель у кількості п’ятисот і більше рослин).

Читайте також



Продавали наркотики навіть у школах: викрили банду львівських наркоділків

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що цьогоріч у березні жінка незаконно засіяла на своїй земельній ділянці, відведеній для особистого селянського господарства, майже 1,5 тис рослин снотворного маку.

         Так, вироком суду від 16.08.2019, вказану особу визнано винною та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з випробуванням на підставі ст.75 КК України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Львівщини
Теги: #львів, #львівські новини, #мак, #наркотик, #наркотики, #новини львівщини, #новини львова



Статті

Інтерв'ю
«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні
19:15, 7 Травня, 2025

«Яворівська іграшка»: традиція, про яку знають у світі та нікому передати в Україні

Блоги

ТОП новини Львівщини: