Вночі з четверга на п’ятницю невідомі особи підпалили двері орендованої квартири, де проживає працівник департаменту «Адміністрація міського голови» Сергій Кубелко, пише – Щоденний Львів.
Про це повідомили в понеділок, 16 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На місце події прибули відповідні служби, які зафіксували факт підпалу. Сергій Кубелко в цілях безпеки щодо цього інциденту написав заяву у поліцію, оскільки не виключено, що ця подія пов’язана з професійною діяльністю».
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- На Львівщині в пожежі загинув 57-річний чоловік