У середу, 11 грудня, на площі перед Львівською оперою встановили головну ялинку міста. Її зрубали на території колишнього заводу «Кінескоп» працівники ЛКП «Зелений Львів».
Офіційне відкриття новорічної красуні відбудеться 18 грудня о 18:00 на головній сцені біля ялинки. Про це розповіла директорка міського департаменту розвитку Наталія Бунда, пише – 032.ua.
Перегляньте також:
- Львівщина у травні отримала 9,6 млн грн туристичного збору
- Філософія безпеки: як стерилізують медичні інструменти у «Параскеві» та навчають інших
Цьогоріч встановили ялинку блакитного кольору. Висота дерева сягає 17, 5 метрів. Прикрашати її будуть жовто-білою підсвіткою, як і минулого року, а також під ялинку встановлять подарунки. На демонтаж, монтаж, а також на охорону ялинки виділено 292 тис грн.