У понеділок, 23 грудня, о 18:11 год., у Шевченківському районі Львова у квартирі будинку по вул. Золота, 7 отруїлися чадним газом 4 осіб.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, пише – Дивись.info.
Перегляньте також:
- Качинський назвав Садового «бандерівцем» і заявив про повернення українського ордена
- У Львові під час пожежі в квартирі постраждав чоловік: рятувальники винесли з вогню двох котів
Чадним газом отруїлося четверо осіб, з них двоє дітей, п’яти і трьох років відповідно. Потерпілих у стані легкого та середнього ступеня важкості госпіталізовано до лікарні. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійна бригада «Львівгаз» тимчасово припинили подачу газопостачання до квартири. Правоохоронці встановлюють обставини події.