Як повідомляє Департамент цивільного захисту Львівської ОДА, 29 грудня, близько 20:00, у місті Винники, у приватному двоповерховому будинку по вул. Керницького, отруїлася чадним газом дитина 2019 року народження, пише – Четверта Студія.
Потерпілий у стані середнього ступеня важкості (2,7% карбоксигемоглобіну) госпіталізований у міську дитячу лікарню.
Перегляньте також:
- АМКУ розслідує можливу змову компаній на тендері у Львові на 1,6 млн грн за очищення каналізації
- Засуджений за вимагання хабаря львівський хірург задонатив 440 тис. грн на потреби армії
Будинок обладнаний двохфункційним газовим котлом (розміщений в окремому приміщення) та двома ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до будинку.
Обставини події встановлюються.
Наразі не повідомляється де перебували батьки малюка.