Школи на Львівщині одержать 54 автобуси

18.03.2020 12:27   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголосив тендер у системі «ProZorro» на закупівлю 54 шкільних автобусів, пише - Щоденний Львів.

На придбання «школяриків» розраховують витратити 100,06 млн. гривень, у тому числі за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 44,6 млн. гривень, обласного бюджету – 25,2 млн. гривень, з бюджетів районів та ОТГ – 30,3 млн. гривень. Закупівля автобусів відбувається у межах співфінансування з органами місцевого самоврядування.

Зокрема, райони та ОТГ під час закупівлі автобусів мають доплатити щонайменше 30% від загальної вартості. Заплановано придбати 52 спеціалізовані шкільні автобуси місткістю не менше 27 місць для школярів, з них один повнопривідний «школярик» для гірських територій, а також 2 спеціалізовані шкільні автобуси з можливістю перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування і кількістю місць для школярів – не  менше 21.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів