На «Гарячу лінію міста Львова» надійшло звернення із закликом тимчасово скасувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті, щоб люди пенсійного віку залишалися вдома.
Як пише «Четверта студія», про це йдеться у зверненні на « Гарячу лінію міста Львова» Наталії Падко.
Перегляньте також:
- У Львові ексдепутата зі сином затримали під час отримання 7,5 тис. доларів за допомогу ухилянтам
- Львівська міськрада продала за 2,4 млн грн підвальні і цокольні приміщення
«Чи може наша міська рада тимчасово скасувати пільги на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, щоб пенсіонери, які є найбільш уразливими для коронавірусу, залишались вдома?», – зазначається у дописі Наталії Падко.
Скриншот ФБ/Гаряча лінія міста Львова



