Сьогодні з підозрою на коронавірус госпіталізовано жителя с.Погарисько, 1964 року народження, який повернувся з Польщі.
Читайте також
Перегляньте також:
- ДІАМ не виявила порушень у встановленні вентиляції McDonald’s на площі Ринок у Львові
- На Львівщині під час пожежі в літній кухні загинув 59-річний чоловік
Про це у Фейсбуці повідомив голова Жовківської РДА Роман Черніховський, пише – Четверта Студія.
Пацієнт самостійно прибув з пункту пропуску Ягодин в поліклінічне відділення Рави-Руської, звідки його госпіталізували в інфекційну лікарню.
«Очікуємо результатів тесту», – йдеться у повідомленні.