Хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу, дозволили проїзд у громадському транспорті

13.04.2020 09:21   Джерело: Щоденний Львів
Опубліковано : Патрік Скеля

Міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу. Мова йде про користування транспортом в часі карантину.

Читайте також

В Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

На позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС було прийнято рішення про надання дозволу на проїзд у громадському транспорті Львова хворим на хронічні захворювання, а саме хворим, які потребують хіміотерапії та гемодіалізу, пише - Щоденний Львів.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня 2020 року, визначено перелік закладів і установ, працівники яких можуть їздити у громадському транспорті, оскільки вони забезпечують життєдіяльність міста.

Зокрема, можуть їздити працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

    охорону здоров’я,
    продовольче забезпечення,
    урядування та надання найважливіших державних послуг,
    енергозабезпечення,
    водозабезпечення,
    комунальні послуги,
    зв’язок та комунікації,
    засоби масової інформації,
    фінансові та банківські послуги,
    функціонування інфраструктури транспортного забезпечення,
    сфери оборони,
    правопорядку та цивільного захисту,
    об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Перевезення можливі за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу lvnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Щоденний Львів