Патрульні по гарячих слідах знайшли викрадений автомобіль та затримали ймовірного зловмисника.
Читайте також
Перегляньте також:
- Львівська прокуратура вимагає повернути місту 6 га земель, які виділили для Чемпіонату Європи з баскетболу
- У Львові розпочали процедуру виселення ДП “Укрзахідпроектреставрація” з приміщення на пл. Соборній
У середу, 13 травня, близько 8-ї години на лінію 102 зателефонував власник автомобіля Volkswagen Passat і заявив про угон. Подія трапилася на вулиці Яворницького. Чоловік зазначив, що пального в автомобілі багато.
Про це пише – Кулемет.com з посиланням на ГУ НП у Львівській області.
Усі екіпажі 1 батальйону отримали орієнтування про незаконне заволодіння транспортного засобу і вирушили на перехоплення. Вже за лічені хвилини інспектор чергової частини зорієнтував екіпаж, що камери відеоспостереження зафіксували проїзд автомобіля на вулиці Любінській, а згодом на вулиці Володимира Великого.
На перехресті вулиць Кульпарківська – Перфецького інспектори заблокували автомобіль і затримали його водія. Ним виявився 32-річний львів’янин.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу та експертів.